Geoblog.pl    Grzdacz    Podróże    Podróż z plecakiem po Azji. 2008/2009    Ostatni dzien w Azji :(:(:(

Ostatni dzien w Azji :(:(:(

Indie, Kolkata

Z duszą na ramieniu szykujemy się do powrotu. Opuściliśmy hotel ale zostawilismy tam jeszcze nasze rzeczy. Hindus za przechowanie 4 sztuk bagazu zazadal od nas 100rupii. Coz bylo robic, nie chcieliśmy sie wloczyc po miescie przez 9godz z 45kg bagazu. Mam nadzieje,ze bagaz bedzie kompletny i nic nie zginie. Zrobilismy teraz check-in na nasz lot i wybralismy sobie miejsca przy oknie. Jeszcze byly wolne. Obok naszego hotelu jest mala gorka smieci i w drodze do kafejki mielismy tam widowiskowy popis polowania w wykonaniu wron i dużych ptakow drapieznych ( nie jestesmy fachowcami od ptakow wiec nie mamy pewnosci co to za gatunek ale byc moze myszolowy). Zamiescimy pozniej zdjecia a jakie to ptaki to napewno powie nam nasz fachowiec z Bydzi. Pierwszy raz widzielismy taka ilosc drapeznych ptakow i to jeszcze w srodku miasta. Krazyly nam tuz nad glowami i trudno bylo je uchwycic aparatem fotograficznym. Widac zyja w symbiozie z Hindusami. Nastepny wpis juz bedzie pewnie z Polski. Ciężko nam wyjeżdzać wiedząc, że kończy się nasza przygoda i trzeba wracać do szarej rzeczywistości.

anthem - 2009-03-10 09:44
Czy następny wpis bedzie z pl to sie jeszcze okaże, a powodów może być wiele:
1- w drodze na lotnisko będą korki albo sie taksówka zepsuje.
2- terroryści w kolkacie wysadzą lotnisko
3- samolot nie bedzie mógł wylądować w londynie bo tradycyjna mgła bedzie - co o tej porze normalka
4- samolot się opóźni i nie zdążycie na przesiadkę do wawy:)

BPE
BPE - 2009-03-10 15:10
Nie ma to jak podnieść kogoś na duchu i dodać mu otuchy :-))

anthem - 2009-03-10 21:26
No właśnie to uczyniłem - przecież oni nie chcą wcale jechać z Kolkaty

Phobos
Phobos - 2009-03-11 00:40
Mgla w Londynie odpada jestem tu i nic takiego od paru dni nie zaobserwowalem

anthem - 2009-03-11 09:46
A to pech :)