Geoblog.pl    Grzdacz    Podróże    Podróż z plecakiem po Azji. 2008/2009    Lotnisko w Bangladeszu i super wolny internet na lotnisku :)

Lotnisko w Bangladeszu i super wolny internet na lotnisku :)

Bangladesz
Bangladesz, Dhaka

Jestesmy teraz na lotnisku w Dhace i mamy 8 godz do startu nastepnego samolotu. Lot z Kolkaty trwal dokladnie 31min i 32s:) Samolocik nie wygladal zbyt pewnie ale jakos udalo mu sie dotrzec w jednym kawalku do celu. Byl to Fokker F28 chyba pamietajacy czasy wojny koreanskiej :) Ponoc na lotnisku mozemy dostac darmowe jedzonko ale jakos nie bardzo w to wierzymy. Sprawdzimy i damy znac:)

Happy New Year

anthem - 2008-12-31 07:58
A czego spodziewaliście się od airbangladesz? trzeba było singapurair lecieć! ja takim miniaturowym samolotem leciałem z krakowa do milano rok temu i trzeba było schylać trochę głowę jak się szło korytarzyczkiem. Jednak wieksze samoloty są wygodniejsze.
Proszę w Tajlandii nie obrażać króla bo za to grozi do 75 lat więzienia!

anthem - 2008-12-31 08:57
A zapominam się cały czas zapytać, o ten twardy dysk. Czy dobrze się zprawuje i ile już GB fotek macie?

anthem - 2008-12-31 08:58
ROBI!!!! Gdzie jesteś? Obiecał tutaj zaglądnąć, ale go nie widziałem!!!

anthem - 2008-12-31 09:30
Panie Stanisławie, miło mi donieść, że para sympatycznych podróżników także i mnie przysłała sms-a z życzeniami noworocznymi. To było bardzo miłe zaskoczenie i bardzo im za pamięć dziękuje.

anthem - 2008-12-31 14:33
To ja widze ze juz całkiem tam u was internet wysiadł.

Grzdacz
Grzdacz - 2009-01-01 05:28
Jesli chodzi o Air Bangladesz to poza tym, ze samolot byl wiekowy to zadnych zastrzezen nie mamy. Fotele wygodne, nawet kanapeczki i napoje dali choc lot trwal krotko i darmowy posilek dostalismy na lotnisku a nastepny samolot byl calkiem na poziomie. PLL LOT sie nie umywa! Dysk dziala raz lepiej raz gorzej ale wszystkie zdjecia sa. Mamy nadzieje ze do konca wytrzyma. Mamy okolo 8 GB zdjec jak narazie.

Grzdacz

Dorotka i Przemek