Geoblog.pl    Grzdacz    Podróże    Podróż z plecakiem po Azji. 2008/2009    Best Christmas wishes

Best Christmas wishes

Indie, New Delhi

SKLADAMY NAJLEPSZE ZYCZENIA SWIATECZNE WSZYSTKIM ODWIEDZAJACYM NASZ GEOBLOG - PYSZNEGO POLSKIEGO JEDZENIA, SNIEGU, ZAPACHU CHOINKI CZYLI WSZYSTKIEGO TEGO CZEGO MY W TYM ROKU NIE BEDZIEMY MIEC :)

Ps. Juz dawno powinnismy byc w Agrze a tymczasem wciaz czekamy na pociag opozniony jak narazie tylko 7 godzin! No ale to w tym kraju jest norma i wszyscy podrozujacy pociagami powinni byc przygotowani na wielogodzinne koczowanie na dworcu. Niektore pociagi bywaja opoznione nawet ponad 10 godzin :)

sypkarola
sypkarola - 2008-12-21 21:15
oj tak indyjscy przycianacze czasowi to to czego punktualni Polacy nie lubia najbardziej;-) zycze wam samych niezapomnianych przygod i mam nadzieje do zobaczenia gdzies w dalekiej AZJI:)))

anthem
anthem - 2008-12-23 06:05
Za życzenia dziekuję, w Zakopanem dużo śniegu i własnie zaraz wyjeżdżam na Słowacje. Proszę nie narzekać na jedznie bo mi osobiscie kuchnia indyjska bardzo odpowiada i bym się chętnie z Wami zamienił.

Grzdacz
Grzdacz - 2008-12-23 08:46
Na indyjska kuchni nie narzekamy, najgorzej bylo na Sri Lance a zdecydowanie najlepiej (jak narazie) w Nepalu, przynajmniej jesli chodzi o podrozowanie z plecakiem. Jednak poruszanie sie po Indiach bywa bardzo meczace.

Grzdacz

Dorotka i Przemek